Πρόσκληση εκπαιδευτικών Π.Ε. και Δ.Ε. για υποβολή αιτήσεων αποσπάσεων σχολ. έτους 2021-2022

Πρόσκληση εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης για υποβολή αιτήσεων αποσπάσεων από ΠΥΣΠΕ/ΠΥΣΔΕ σε ΠΥΣΠΕ/ΠΥΣΔΕ, σε δομές ΕΑΕ, ΚΕΣΥ, Μουσικά, Καλλιτεχνικά και Εκκλησιαστικά Σχολεία για το διδακτικό έτος 2021-2022.

Πρόσκληση εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης για υποβολή αιτήσεων αποσπάσεων σε υπηρεσίες και φορείς αρμοδιότητας του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων για το σχολικό έτος 2021-2022.

Πρόσκληση εκπαιδευτικών των σχολείων της Δευτεροβάθμιας Εκκλησιαστικής Εκπαίδευσης για υποβολή αιτήσεων απόσπασης:

α) σε υ π η ρ ε σ ί ε ς και φ ο ρ ε ί ς αρμοδιότητας του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων, κατά το σχολικό/ακαδημαϊκό έτος 2021-2022, και,

β) σε Σ χ ο λ ε ί α τ η ς Δ ε υ τ ε ρ ο β ά θ μ ι α ς Ε κ κ λ η σ ι α σ τ ι κ ή ς Ε κ π α ί δ ε υ σ η ς και Σ χ ο λ ε ί α τ η ς Δ ε υ τ ε ρ ο β ά θ μ ι α ς κ α ι Π ρ ω τ ο β ά θ μ ι α ς Ε κ π α ί δ ε υ σ η ς κατά το διδακτικό έτος 2021-2022.

Για την υποβολή αιτήσεων, ορίζεται προθεσμία από 20-04-2021 μέχρι 27-04-2021 και ώρα 15:00.

Για τις προϋποθέσεις και τη διαδικασία υποβολής των αιτήσεων κατά περίπτωση, μπορείτε να ενημερωθείτε από το αντίστοιχο επισυναπτόμενο αρχείο.

Αποσπάσεις